Munkatestületek

Munkatestületek és bizottsági tagok a 2014-2018-as mandátumban:

Pénzügyi és Vagyonügyi Bizottság:

  • Gömböš Daniel (MIIŽL), Lendva
  • Peter Novak (NSi), Lendva
  • Drago Nađ (DeSUS), Lendvahegy
  • Berki Robert (DMM), Hosszúfalu
  • Kepe Štefan, Gyertyános
  • Kepe Leon, Lendva
  • Silvo Lutar, Hosszúfaluhegy

Gazdasági, Mezőgazdasági és Turisztikai Bizottság  

  • Stanislav Gjerkeš (ABŽL), Hotiza
  • Somi Janez (SDS), Lendvahegy
  • Gerenčer Jožef (SMC), Hármasmalom
  • Peter Novak (NSi), Lendva
  • Drago Nađ (DeSUS), Lendvahegy
  • Gömböš Daniel (MIIŽL), Petišovci
  • Požonec Robert (a magyar közösség képviselői), Lendva
  • Sobočan Sabina, Lendvahegy
  • Mitja Bensa, Lendva
  • Köveš Arpad, Lendva
  • Magyar Daniel, Alsólakos
  • Igor Magdič, Lendva

Környezet- és Területvédelmi Bizottság

  • Drago Nađ (DeSUS), Lendvahegy
  • Đanino Kutnjak (ABŽL), Lendva
  • Gerenčer Jožef (SMC), Hármasmalom
  • dr. Kasaš Mihael (DMK), Völgyifalu
  • Aleksander Marič, Petesháza
  • Boštjan Majerič, Csente
  • Igor Kolenko, Hosszúfalu

Társadalmi tevékenységek, Ifjúsági és Sportbizottság

  • Horváth Ferenc (a magyar közösség képviselői), Felsőlakos
  • Unger Marija (ABŽL), Lendva
  • Sobočan Gabriela (SMC), Hosszúfalu
  • Ivan Koncut (zaKoncuta.si), Lendva
  • Đanino Kutnjak (ABŽL), Lendva
  • Požgai Horvat Olga (ABŽL), Lendvahegy
  • Horvat Gyöngyi (SDS), Radamos
  • Martin Hajdinjak, Lendva
  • Orban Boštjan, Lendvahegy
  • Horvat Meštrovič Franc, Lendva
  • Paller Peter, Lendva
  • Feher Gabi, Petesháza

Roma Problematikával Foglalkozó Bizottság

  • Nataša Horvat (a roma közösség képviselője), Hosszúfaluhegy
  • Berki Robert (DMM), Hosszúfalu
  • Horvat Gyöngyi (SDS), Radamos
  • Sobočan Gabriela (SMC), Hosszúfalu
  • Snežana Horvat, Hosszúfaluhegy
  • Tomi Levačič, Lendva

Nemzetiségi Kérdésekkel Foglalkozó Bizottság

  • Požonec Robert (a magyar közösség képviselői), Lendva
  • Peter Novak (NSi), Lendva
  • Ivan Koncut, (zaKoncuta.si), Lendva

Az Alapszabályt és az Ügyrendet Előkészítő Bizottság, Valamint a Községi Elismerésekkel Foglalkozó Bizottság 

  • Unger Marija (ABŽL), Lendva
  • Igor Kulčar (Lendava – tudi moja občina), Hármasmalom
  • Somi Janez (SDS), Lendvahegy
  • Klavdija Bogdan, Lendvahegy
  • Aleksander Marič, Petesháza

Mandátumvizsgáló, Választási és Kinevezési Bizottság 

  • Somi Janez, Lendvahegy
  • Peter Novak, Lendva
  • Unger Marija, Lendva
  • Gömböš Daniel, Petesháza
  • Drago Nađ, Lendvahegy
  • Gerenčer Jožef, Hármasmalom

Közjavak Fogyasztóinak Védelmi Tanácsa

  • Cuk Terezija, Bánuta
  • Nataša Horvat, Hosszúfaluhegy
  • Berki Robert, Hosszúfalu
  • Branko Lovrak, Lendva
  • Gergeli Amalija, Hosszúfalu
  • Robert Horvat, Hosszúfalu
  • Kovačič Miha, Hosszúfaluhegy
  • Ivan Krpan, Csente
  • Borut Komloš, Lendva

Közúti és Balesetmegelőzési Tanács

  • Dean Kelenc, Felsőlakos
  • Jožef Horvat, Hosszúfalu
  • Banfi Štefan, Lendva
  • Horvath Livia, Csente
  • Kapun Robert, Hármasmalom
  • Bojan Horvat, Lendva
  • Bojan Hozjan, Hármasmalom